Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Bölgesel Zayıflama Uygulamaları

Belli bölgelerde biriken yağların yakımının yapıldığı bölgesel zayıflama uygulamaları, inatçı yağlardan kurtulmak isteyenlere özel bir çözümdür. Güzellik merkezimizde sürdürdüğümüz çalışmaları neticesinde; bel, kollar,basen ve popo da biriken yağlardan kurtulmak mümkündür. Bölgesel zayıflama için kullanılan yöntemler arasından kişinin ihtiyaçlarına uygun olarak yapılacak doğru tedavi seçimleri işlem başarısının artmasında etkili olan faktörler arasında sayılabilir.

Tam anlamıyla bir zayıflama yöntemi olarak düşünülmemesi gereken uygulamalar sırasında, vücut ağırlığında total bir değişim yaşanmaz. Ancak inatçı yağlardan kurtulmak isteyenlerin daha genç, sağlıklı ve fit bir görünüm kazanmasını sağlayan uygulamalar sonrasında günlük aktivitelerin daha rahat yapılması da söz konusu olur.

Bölgesel Zayıflama Süreçleri Hakkında Merak Edilenler

Kişinin ihtiyaçları dikkat alınarak belirlenen bölgesel zayıflama teknikleri; ısıtma ya da soğutma şeklinde uygulanabilir. Tek seans ya da birden fazla seans sürecek olan çalışmalarımız, yağ yakımında kullanılan son teknolojilerden destek alarak uzman ellerde tamamlanır.

Vücut Analizi Nedir?

Uygulama öncesinde yapılacak olan vücut analizi, kişide hangi yöntemin uygulanması gerektiği hakkında bilgiler verir. Vücut ağırlığından kas-yağ dengesine, vücutta biriken ödem miktarından metabolizmanın hızına kadar pek çok konuda fikir veren analiz, kişinin yaş ve boyuna göre olması gereken ideal kilonun doğru belirlenmesine ve buna göre yapılması gereken tedavi sürecine işaret eder.

Vücut analizi öncesinde; ağır egzersizlerden kaçınmak, kafeinli içecek, alkol ve sigara tüketmemek, ağır egzersiz yapmamak ve ölçüm öncesindeki 3 saat beslenmeye ara vermek en doğru sonucun elde edilmesini sağlar. Farklı ihtiyaçlar için güzellik merkezimizde sürdürülen bölgesel zayıflama uygulamaları şunlardır;

MERKEZİMİZDE UYGULANAN BÖLGESEL ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİ

Sizi aramamızı ister misiniz?

Select Language »