Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik

Çok etkili bir vücut şekillendirme yöntemi olan pasif jimnastik, kas noktalarına verilen elektromanyetik dalgaların kas kütlesinin geliştirirken aynı zamanda da sıkılaşmasını sağlar. Uygulamanın temeli; bölgesel yağlanmalardan kurtulmak, ağrı tedavisi yapmak ve selülitlerin oluşumunu durdurmaktır.

Titreşim etkisi yaklaşık olarak 72 saat boyunca devam eder. Bu nedenle kliniğimizde verdiğimiz elektro terapi seansları haftada 2 kere uygulanır. Bu aşamada ilgili bölgede oksijenlenme artarak istenmeyen yağların doğal yollarla yakılması sağlanır. Sarkık durumda ve güçsüz kalmış kasların toparlanmasını sağlayan uygulama vücudun herhangi bir kimyasal etkiye maruz kalmadan toksinlerden kurtulmasını sağlar.

Göğüsten yüze, bel çevresinden popoya, kalçadan karna ve basenden göbeğe kadar vücudun sorunlu bölgelerinde kullanılabilen pasif jimnastik, dokularda yarattığı yüzeysel ısınma sayesinde kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Farklı uygulamalarla kombine bir çalışma yapılarak maksimum etki kısa sürede alınabilir. Genel olarak 3.seanstan sonra uygulamadan alınan sonuçlar gözle görülebilir hale gelir. Süreç içinde düzenli takip başlangıç noktasıyla gelinen nokta arasındaki farkı anlamak açısından son derece önemlidir.

Her hafta düzenli olarak devam ettirilen ölçümler kişinin kendi disiplinini koruması ve alması gereken ilave tedbirleri görebilmesi açısından son derece önemlidir. Elde edilen pozitif yöndeki rakamsal farklılıklar motivasyon kaynağı olarak kişinin azmini artırır. Aynı anda çok sayıda elektrod farklı bölgelere bağlanabilir ve eş zamanlı fayda sağlanabilir.

Yaklaşık olarak 45 dakika süren seansların toplamda 24’ü bulması istenir. Kişinin ihtiyaçları, tedavi kat edilen yol ve gerçekleşen gelişim tedavi sürecinin belirlenmesinde etkilidir. Tedavinin etkileri 3.seanstan itibaren görülebilir. Dışarıdan fark edilebilir bir zayıflama için en az 12 seans düzenli olarak tamamlanmalıdır. Bölgesel incelme ve biriken yağların eridiği pasif jimnastik tedavisi sonrasında bir liposuction ameliyatı yapılmış gibi etkili ve kalıcı değişim yaşanır.

Tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında beslenme düzeninin bir uzman eşliğinde değiştirilmesi ve bunun bir yaşam biçimi haline getirilmesi en etkili sonuç için zaruridir. Doğrudan ihtiyaç olan bölgede çalışma imkanı sunan elektro terapi uygulamaları, kliniğimizde uzman ekipler eşliğinde kişinin ihtiyaç ve istekleri göz önüne alınarak şekillenir.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Pasif Jimnastik Uygulamaları Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin pasif jimnastik uygulamaları süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »