Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Radyo Frekans

Radyo Frekans

Günümüzde teknolojik gelişmenin hızına yetişilemiyor. Her alana etki eden teknolojik gelişmeler, sağlık alanında da etkinliğini göstererek efektif sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Cildin alt kısmına gönderilen uyarılar ile acısız ve konforlu bir şekilde daha hızlı sonuçlar alınmaktadır. Her geçen gün gelişen yöntemlerden biri de radyo frekans olarak karşımıza çıkıyor. Son derece etkili ve başarılı sonuçlar sunan bu yöntemi Nureste Güzellik ve Estetik Merkezimizde başarı ile uyguluyoruz.

Estetik ve tıp alanında her geçen gün daha değerli hale gelen radyo frekans uygulaması, doku onarıcı ve metabolik faaliyetleri hızlandırıcı etkisi ile beklentilerinizin üzerinde sonuçlar sağlamaktadır. Yaşlanmanın etkisi ile ciltte meydana gelen sorunlar en kısa sürede iyileştirilmektedir.

Uyguladığımız radyo frekans sayesinde cilde zarar veren ölü deri, ciltten kolay bir şekilde uzaklaştırılmaktadır. Ciltteki kolajenleri yeniden düzenleyerek kırışıklıkların azalması ve ciltteki hasarın etkilerinin ortadan kaldırılmasına yardım eder.

Isı kontrollü zayıflama yöntemi olarak da adlandırılan radyo frekans ile vücudunuzda yer alan su molekülleri harekete geçirilmektedir. Kinetik enerji yaratılarak ısı yayılması sağlanır ve işlem yapılan bölgede sıkılaşma, incelme ve selülitlerde azalma görülür.

Kişide sıcak taş masajı etkisi yaratan radyo frekans uygulaması sayesinde cilt altındaki dokunun ısı derecesi 50 – 55 seviyelerine gelirken, cildin yüzeyinin ısı seviyesi 41 – 43 seviyelerine gelir. İşlem yapılan bölgede oksijenlenme arttığı için kişinin cilt yapısının kalitesi ile parlaklığı artmaktadır.

Cildin daha sağlıklı görünmesi için etkili olan bu yöntem ile cildinizin kalitesi de artırılmaktadır. Kollajen aktivasyonunun da gelişmesi sağlandığı için vücut yapınız daha gergin, sıkı ve selülitsiz bir hale gelir.

Kol içi gevşeme, iç bacak ve sarkma gibi sorunlarda yüksek başarılar elde edilmektedir. Radyo frekans sistemimiz dolaşım düzenleme, vücut sıkılaştırma, cildin kalitesini artırma, kollajen üretimini artırma, selülit ve bölgesel incelme gibi nedenler ile yapılmaktadır.

İşlemin uygulanma sıklığı kişiye göre değişir. Ortalama olarak 8 – 10 seans sonrasında hedeflenen başarılara ulaşılır. Radyo frekans uygulaması ile ilgili bilgi almak ve yeni nesil uygulama ile tanışmak istiyorsanız, bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Radyo Frekans Uygulamaları Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin radyo frekans uygulamaları süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »