Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Cilt Bakım Uygulamaları

Vücudun en önemli ve en büyük organı olan cilt, dış görünümü etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Cildin ihtiyacı olan temizlik ve beslenmenin sağlanabilmesi için düzenli olan cilt bakımı uygulamaları yapılmalıdır. Bu sayede daha temiz ve parlak bir cilde kavuşur ve olduğunuzdan daha genç görünürsünüz.

Cilt bakımı uygulamaları
özen gerektiren işlemlerdir. Herkese aynı uygulamalar yapılmaz. Çünkü her insanın cilt yapısı ve özelliği birbirinden farklıdır. Yağlı, kuru ve karma cilt tipinden hangisine sahipseniz ona uygun olan cilt bakımı yapılmalıdır.

Cilt bakımı konusunda kendini geliştiren estetik merkezimizde alanında uzman ve deneyimli kişiler hizmet vermektedir. Cilt lekelerinin giderilmesi, yaşlanma nedeni ile ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesi ve yaşlanma belirtilerinin yavaşlamasının sağlanması için sizlere cilt bakımı uygulamaları öneriyoruz. Bizimle iletişime geçerek cilt yapınız hakkında bilgiler alabilir ve uygulamaların avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Cilt Bakımı İle Gelen Sağlıklı Güzellik

Herkes daima güzel ve bakımlı görünmek ister. Özellikle dış görünümüne çok önem veren kişiler için cilt bakımı çok değerlidir. Her yıl yaş ilerledikçe ciltte doğal olarak çizgi ve kırışıklıklar görülmektedir. Bu duruma sağlıksız yaşam biçimi, yer çekimi etkisi ve aileden gelen genetik faktörler eklendikçe ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar görülmeye başlıyor.

Yaşlanmak herkes için kaçınılmaz bir durumdur. Ancak uygulayacağımız cilt bakımı ile yaşlanmanın belirtilerini yavaşlatmak ve en aza indirmek mümkündür. 30’lu yaşlarda başlayan cilt deformeleri, önlem alınmadığı zaman kısa sürede kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterebiliyor.

Yaşlanma ve sarkmanın etkilerinden kurtulmak için ilk olarak akıllara ameliyat gelse de, başarılı cilt bakımı ile ameliyata gerek kalmadan istenen görünüme kavuşmak mümkündür. Sizlerde ışıldayan ve daha genç görünen bir cilde kavuşmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güzellik merkezimizde sürdürülen cilt bakım uygulamaları;

MERKEZİMİZDE UYGULANAN CİLT BAKIM UYGULAMALARI

Sizi aramamızı ister misiniz?

Select Language »