Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Cilt Gençleştirme

Cilt Gençleştirme

Eskiden bu yana insanlar genç kalmanın yollarını arıyor. Seneler ilerledikçe yüzde yaşlanma belirtileri görülmeye başlıyor. Bazı kişilerde bu durum çok daha erken yaşlarda görülürken, bazı kişilerde daha ileri yaşlarda görülmektedir. Bu durum tamamen kişinin genetik yapısı ile ilgilidir. Çevre kirliliği, yanlış kozmetik ürünlerin kullanımı, sigara ve alkol, aşırı stres gibi etkenler yaşlanma belirtilerinin daha erken görünmesine neden olmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri daima yakından takip eden güzellik merkezimiz, hizmetlerini teknolojiye uygun olarak geliştirerek kırışıklık ve sarkma sorunlarınıza çözüm sağlamaktadır. Uyguladığımız cilt gençleştirme tedavisi ile yaşlanma belirtilerinden sizleri kurtarıyoruz. Bizimle iletişime geçerek hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilir ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yaşın ilerlemesi ile beraber cilt yapısında kollajenler azalır. Bu da ciltte sarkma ve kırışıkların görülme olasılığını daha da hızlandırır. Kişinin yanlış beslenmesi ve diğer etkenler de bir araya gelerek bu durumun daha da ilerlemesine neden olur.

Uzman ekibimiz ile geliştirdiğimiz cilt gençleştirme tedavisi, yaşadığınız sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulmanızı sağlar. Tedavimizde farklı yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemler arasından kişinin cilt yapısına ve yaşadığı sorunun seviyesine göre en uygun olan yöntem belirlenir.

Deri yaşlanmasının en önemli belirtileri olan deride incelme, kırışıklık, cansız ve mat görünüm, kahverengi tonlarında lekeler, sarkma ve gözeneklerin genişlemesi gibi durumlardan birkaçını yaşamanız durumunda kliniğimize çekinmeden başvuru yapabilirsiniz. Sizler için geliştirdiğimiz cilt gençleştirme tedavilerimiz ile bu sorunlarınızdan kısa sürede kurtulmanızı sağlıyoruz. Yaşlanmaya bağlı olarak cildinizde meydana gelen sorunları artık dert etmenize hiç gerek yok.

Fokuslu ultrason sistemi ile yüz ovalinizdeki sarkmalar toplanarak cilt gözenekleriniz sıkılaştırılır. Bununla beraber yeni nesil lazer yöntemini kullanarak cildinizdeki mikroskobik kanallar açılır ve keratin hücreleri ile kan damarları hasara uğratılır. Vücudunuz bu durumu tamir edebilmek için harekete geçer ve yapılandırıcı hücreler sayesinde daha canlı bir cilt meydana gelir.

Bir diğer yöntemimiz ise radyofrekanstır. Radyo dalgalarını kullanarak cildinizin derin tabakaları ısıtılır. Bu işlem esnasında cildin üst yüzeyi tamamen korunur ve cilt yapısının sıkılaşarak kollajen üretmesi sağlanır.

Saç dökülme sorununda kullanılan PRP yöntemimiz, sıkılaşma ve kırışıklık sorunlarında da son derece etkilidir. Hastanın kendi vücudundan aldığımız kanları özel tüpler ile laboratuvarlarımıza götürerek işlemden geçiriyoruz. Kanın pıhtılaşmasını sağlayan hücreleri alarak yeniden vücuda enjekte ediyoruz. Yaşlanan ve hasar gören cildinizin kısa sürede yenilenmesi sağlanıyor. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçerek cilt gençleştirme işlemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Cilt Gençleştirme Uygulamaları Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin cilt gençleştirme uygulamaları süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »