Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Dermaroller

Dermaroller

Günümüzde kadınların yaşadığı problemlerden biri de cilt sorunlarıdır. Herhangi bir cilt sorunu, sivilce, saç sorunları, göz altı morlukları olmak üzere birçok alanda dermaroller kullanılmaya başlanmıştır. Üzerinde küçük iğnelerin bulunduğu dönen silindir şeklindeki alete dermarol denir. Cildin uyarılmasını sağlayan bu işlemin nasıl yapıldığı ve ne gibi faydaları olduğuna buz yazımızda sizler için yer verdik.

Dermarollar Ne Demektir?

Cildi etkili bir şekilde uyarmaya yarayan dermaroller, üzerinde bulunan küçük yapıdaki iğneler ile cilt tabanında mikro delikler açılmasını sağlar. Bu sayede kullanılan krem ve etkili diğer maddelerin deri altına çok daha kolay geçmesi sağlanır.

Dermaroller işlemi sayesinde açılan mikro delikler nedeni ile cilde ne sürülür ise sürülsün cilt altına kolaylıkla geçmektedir. Bu sayede kremler etkisini çok daha hızlı göstermektedir. Çatlayan, lekelenmiş olan, kırışan, yaşlanan, kuruyan ve hasar gören tüm cilt yüzeylerinin uyarılması ve bu sayede onarılması sağlanır.

Dermarol işleminin genelde evde uygulanacağını söyleyen kişilerin sayısı çok fazladır. Ancak cildiniz en hassas noktalarınızdan biridir. Yapacağınız yanlış ve fazla işlemler cilt yapınıza etki ederek zararlı sonuçlar doğurabilir. Bunun önüne geçmek için sizleri kliniğimize davet ediyoruz. Son dönemlerin popüler uygulamalarından olan dermarolleri sizlere usta ellerimiz aracılığı ile başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Cilde iğnelerin batırılması ile yapılan işlemdeki temel amaç, cildi uyararak cildin kendisini yenileme süresini hızlandırmaktır.

Evde uygulanacak olan işlemde cildinizde çok ciddi ağrılar hissedebilirsiniz. Sonuçta küçük te olsa cildinize iğne batırılacaktır. Ancak güzellik merkezimizde işlem öncesinden anestezi kremi uygulayarak acı duymanıza engel oluyoruz.

İşlem öncesinde kişinin cilt analizi yapılır ve ne gibi sorunları olduğu belirlenir. Dermarollerdeki iğnelerin seçimi de bu analiz sonuçlarına göre belirlenir. Hasarı çok daha az olan cilde büyük iğneli dermarollerin kullanılmasına gerek yoktur.

Tüm dünyada uygulanan dermaroller yöntemini uzman ekibimiz ile son derece kaliteli bir şekilde uyguluyoruz. Gerekli cilt analizleri yapılarak hangi işlemin daha uygun olacağını belirliyoruz. İşlem öncesinde cilt çok iyi bir şekilde temizlenir. Açılacak olan delik sayısı çok fazla olacağı için temizlik aşaması çok önemlidir. Kısa sürede uygulayacağımız işlemden memnun kalacaksınız. Bizi istediğiniz zaman arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Dermaroller Uygulaması Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin dermaroller uygulaması süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »