Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Göz Çevresi Bakımı

Göz Çevresi Bakımı

Sadece bakışlara değil tüm yüze anlam katan gözler, göz altı ve göz çevresi bakımı genç ve enerjik bir görünüm için düzenli olarak yapılmalıdır. Kaz ayağı denen göz kenarlarındaki kırışıklıkların artması, profesyonel olarak hizmet alma zamanının geldiğinin de belirtisidir. Normal deriden 7 kat daha ince olan göz çevresindeki deri, bu özelliği nedeniyle daha fazla ilgiye muhtaçtır.

Cilt yapısıyla uyumlu kozmetik ürünler göz ve çevresiyle uyumlu olmayabilir. Güzellik merkezimizde verdiğimiz hizmetler kapsamında siz de daha canlı, ışıltılı ve anlamlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Hastalık, yaşlılık ve yorgunluk belirtilerinin kendini net bir şekilde gösterdiği göz çevresi, doğru bakım ürünleri ve profesyonel hizmetlerle sağlıklı bir görünüm için uygun hale getirilebilir.

Zaman içinde yıpranan göz çevresindeki deri, kırışmaya başlar. Yaşla gelen etkilerin yanı sıra; serbest radikaller, alkol ve sigara tüketimi, düzensiz ve yetersiz uyku, teknolojik bağımlılık göz çevresinde kalıcı hasarın oluşmasında önemli rol üstlenir. Zamanla kalıcı hale gelen bu kırışıklıklar hem olduğundan daha yaşlı bir görünümün hem de düşük enerjili bir dış görünüşün en temel sebepleridir.

Profesyonel göz çevresi bakımı hizmetlerinde deneyimli bir ekip ve kaliteli malzemelerle müşteri ihtiyaçlarına odaklanan merkezimiz, doğru zamanda en doğru uygulamayı yapma konusunda tüm ihtiyaçları karşılayacak donanıma sahiptir. Özellikle yaz aylarında güneşin istenmeyen etkileriyle birlikte artan kırışıklıklar ve lekelenmeler, özel bakım ürünleri kullanılarak yok edilebilir.

Kırışıklık ve leke karşıtı ürünlerle düzenli olarak yapılacak bakım, K ve C vitamini içeren kompleksler ve antioksidan destekleriyle tedaviye yönelik ilk adımların atılması anlamına gelir. Derideki incelmenin önüne geçmenin en etkili, kalıcı ve başarılı yolları arasında botoks ve mezolifting uygulamaları sayılabilir. Dolgu enjeksiyonları özellikle yüz hareketleri ve mimikler nedeniyle oluşan kalıcı çizgilerin giderilmesinde başarılı bir göz çevresi bakımı olarak görülebilir.

Göz altında oluşan koyu renkli halkalar ve morlukların tedavisinde kullandığımız peeling tedavisi ise renklerin etkisinin azaltılmasında en çok tercih edilen yöntemler arasında sayılabilir. Kişiye özel tedavi, destek programının ardından güneş gözlüğü kullanarak, yeterli sıvı alımını destekleyerek, uyku düzenini oturtarak ve göz çevresindeki deriyle uyumlu nemlendirici krem kullanarak uygulamaların kalıcı olması sağlanabilir.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Göz Çevresi Bakımı Uygulaması Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin göz çevresi bakımı uygulaması süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »