Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul
NURESTE GÜZELLİK & ESTETİK
Güzellik & Bakım Nureste'de Başlar.

Nureste Estetik ve Güzellik’te, Ağustos 2017’den beri, lazer tedavilerinde, cilt bakımında ve kalıcı makyaj uygulamalarında en iyisini sunmaya olan inancımız ve yüksek motivasyonumuzla hizmet vermekteyiz. Epilasyon, yüz bakımı, kalıcı makyaj, medikal cilt tedavileri ve çok daha fazlası konusunda uzmanlaşmış üst düzey eğitimli ve tecrübeli kadromuz sizlere olağanüstü hizmet sunmak için ekip olarak çalışmaktadır. 

Personelimiz lazer prosedürlerimiz için profesyonel olarak eğitilmiş ve onaylanmıştır. Uygulamalarımızın çoğunu Lisanslı Estetisyenler ve Hemşireler gerçekleştirmektedir. Lazer, cilt bakımı ve medikal uygulamalarla ilgili seminerlere katılmaya ve mevcut olan tüm güncel bilgileri almaya devam ederek en güncel teknoloji ve uygulamalardan haberdar oluyoruz. Güzellik salonumuz Fatih bölgesinde kadın ve erkek tüm cilt tiplerinde 1000’den fazla lazer tedavisi gerçekleştirmiştir.

Rahat ve geniş seans/uygulama odalarımızda tedavilerin başarısını garanti eden en son teknolojiyi siz üyelerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Nureste Estetik ve Güzellik’te, bizi her ziyaret ettiğinizde size sadece hoş bir deneyim sunmakla kalmaz, aynı zamanda bizi ziyaret ederek aradığınız sonuçları size sunan bir deneyim sunmaktayız. Müşterilerimizi zihinsel ve estetik olarak yeni bir seviyeye taşıyan dürüst ilişkiler kurmaktan gurur duyuyoruz.”

Bizim bir numaralı önceliğimiz sizleri güzelleştirmektir. Lazer epilasyon, cilt sorunları ve daha fazlasını tedavi etme ve cilt bakımı ihtiyaçlarını karşılamak adına son teknoloji çözümler sunan Estetisyenler ve Uygulayıcılar ile birlikte sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Üyelerimize IPL’den önemli ölçüde farklılaşan, ağrısız epilasyon tedavisi olan Soprano Ice’ı sunuyoruz. Yeni teknolojiye yaptığımız sürekli yatırımın bizi diğerlerinden ayırmakta olup müşterilerimizin birinci sınıf bir hizmet almasını sağladığından gurur duyuyoruz.

Fatih’in kalbinde yer alan Güzellik Salonumuz, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceğimiz rahat bir ortam sunmaktadır.

Hizmetinizdeyiz

Tedavilerimize yeniyseniz ve ihtiyacınız olan şeyden emin değilseniz, ekibimiz size yardım etmek ve tavsiyelerde bulunmak için buradadır. Herhangi bir tedaviye başlamadan önce eksiksiz bilgiye sahip olmanın önemini anlıyoruz, bu nedenle size en güncel estetik teknolojileri hakkında açık bir diyalog ve ayrıntılı bilgi vermeyi vaat ediyoruz. Buna ek olarak, en uygun ve etkili tedaviyi almanızı sağlamak için deneyimli personelimizden biri ile tüm tedavilerimiz için tamamlayıcı istişareler sunuyoruz. Tüm yeni müşterilerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz, böylece size ne tür tedavilerin uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olabiliriz . Daha fazla bilgi için +90 212 417 20 17 numaralı telefonu arayın.

Select Language »