Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Estetik görünümüne önem veren bayanların son dönemlerdeki güzellik sırrı değişmiştir. İş yoğunluğu, yorgunluk ve daha birçok neden ile makyaj yapmaya vakti olmayan ya da istediği gibi makyaj yapamayan bayanlar için kalıcı makyaj uygulamaları geliştirilmiştir. Daima farklı, yenilikçi ve tamamen kişiye özel çözümler sunan güzellik merkezimiz, sektörün öncüsü olarak kalıcı makyaj konusunda profesyonel hizmetler vermektedir.

Her Güne Makyajlı Olarak Uyanmanız Artık Hayal Değil

Günün her saatinde bakımlı olmak istemez misiniz? Eskiden bu sorunun cevabı sizler için bir hayal iken artık kalıcı makyaj uygulamaları ile bu hayalinize ulaşabileceksiniz. Sabahları uyandığında makyaj yapmaya üşenen ya da makyaj yapmakta zorlanan kişiler için büyük kolaylıklar sağlayan uygulamamız ile artık makyaj derdine son veriyoruz.

Mikro pigment genel uygulaması anlamına gelen kalıcı makyaj uygulamaları çerçevesinde kirpik, kaş, dudak gibi bölgelerin renk tonuna uygun pigmentler derinin alt kısmına enjekte edilmektedir. Sürekli makyajlı görünme hayali kuranlar için ideal olan kalıcı makyaj sayesinde hayran olduğunuz tonları cildinize uygulatarak dilerseniz üzerinden farklı tonlarda bir makyaj da yapabileceksiniz.

MERKEZİMİZDE UYGULANAN KALICI MAKYAJ UYGULAMALARI

Sizi aramamızı ister misiniz?

Select Language »