Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Doğal Kirpik Uzatma

Doğal Kirpik Uzatma Uygulamaları

Her kadının hayali kurduğu gür ve uzun kirpikler, sağlıklı bir şekilde uzayarak istenen görünüm verilebilir. Doğal kirpik uzatma işleminde yardımcı solüsyonlar, yağlar ve özellikle vitaminler doğru kullanılarak kirpiklerin daha hızlı uzaması ve canlı bir görünüm kazanması sağlanabilir.

Cilt ile uyumlu kozmetik ürünler kullanarak da uzatma ve gürleştirme işlemi kolay bir şekilde tamamlanabilir. Günlük güzellik uygulamaları sırasında dikkate alınması gereken değişiklikler ile daha anlamlı gözler ve bakışlara sahip olabilirsiniz.

Saçlara yapılacak bakımın bir benzeri kirpikler için de uygulanabilir. Bu iş için özel olarak hazırlanan kirpik fırçaları kullanarak dökülmelerin önüne geçilebilir. E vitamini takviyesi özellikle mevsimsel dökülmelerin önüne geçmek için kullanılırken daha yumuşak ve kalın bir görünüm elde edilebilir.

Temiz bir pamuk yardımıyla bölgeye uygulanacak zeytinyağı içerikli solüsyonlar, istenen sonucun elde edilmesi için son derece faydalıdır. Saç ve kirpiklerin uzamasında etkili olan vazelin, kirpik fırçası yardımıyla bölgeye tatbik edilebilir.

Gün boyu güzel ve enerjik bir görünüm için kullanılan makyaj malzemeleri, cildin ihtiyacı olan hava ve nemi alabilmesi için mutlaka temizlenmelidir. Uygun kozmetik ürünlerle nazik bir şekilde yapılan temizleme işlemi, aynı zamanda doğal kirpik uzatma yöntemleri arasında sayılan besleyici vitaminler açısından da zengin içerikler ile kolay bir şekilde tamamlanabilir.

Kirpik kıvırma aleti güzel bir görünüm için tercih edilse de sık uygulamalar kirpiklerin hassaslaşmasına ve zaman içinde daha kolay kırılmasına neden olabilir. Özel günlerde takma kirpik uygulaması yardımıyla kalın, uzun, şekilli ve hoş bir görünüme sahip olunabilir. Yeşil çay, kirpiklerin doğal olarak uzaması için bölgedeki gerekli hareketliliği sağlayabilir.

Yağlı makyaj temizleyiciler; bölgeye tatbik edilen kalın ve sert göz kozmetiklerinin daha kolay çıkmasına yardımcıdır. Kirpiklere aşırı baskı uygulanmadan gerçekleştirilecek temizlik ile istenen nemlenme ve beslenme de tamamlanır. Doğal kirpik uzatma dendiğinde akla gelmesi gereken temizlik, dengeli ve düzenli bir uyku ve beslenme desteğiyle karşılanabilir. Kirpikler vücudun en zor uzayan saç kökleri olarak düşünülebilir. Bu nedenle her türlü uygulamada gereken zamanın verilmesi ve bu konuda sabırlı davranılması esas olmalıdır.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Doğal Kirpik Uzatma Uygulamaları Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin doğal kirpik uzatma uygulaması süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »