Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Kalıcı Eyeliner

Eyeliner

Kalıcı makyaj uygulamaları ile günün her saati bakımlı, dinç ve güzel bir görünüm elde edilebilir. Her gün yeniden eyeliner çekmeye veya tazelemeye ihtiyaç duyulmayan işlemle, hazırlıklar daha hızlı bir şekilde tamamlanır. Göz ve bakışlara anlam katan kalıcı, tercihe göre şekillenen kısa veya uzun uygulama ile ifadeler daha cezbedici olabilir.

Gözün üst kısmına uygulanan çizgi sayesinde, göz ve çevresi hareket ve yeni bir doğallık kazanır. Göz makyajının başarısını direk olarak etkileyen uygulama, kliniğimizde deneyimli güzellik uzmanlarının elinden çıkar ve günlük hayatın kolaylaşması için fark yaratır. Bir kozmetik ürün olarak dikkat çeken eyeliner, gözlerin ön plana çıkmasını ve bakışların anlam kazanmasını sağlar.

Kısa ve kalıcı uygulamalar istendiği zaman kolayca uzatılabilir. Günlük makyajında göz ve çevresine önem gösterenlerin bu hizmetten yararlanarak kuyruklu ya da kuyruksuz olarak tanımlanan şekillerle gözlerinin ön plana çıkmasını sağlayabilirler. Son derece basit bir şekilde gerçekleşen uygulama öncesinde bölge lokal kremlerle uyuşturulur. Kullanılacak teknik kişinin tercihleri, ihtiyacı ve cilt tipine uygun olarak uzmanlarımız tarafından belirlenir.

Yaklaşık olarak 2 saat içinde tamamlanan işlemlerin ardından 1 ay içinde kontrol seansı yapılır. Kalıcı makyaj tekniklerinin vazgeçilmez bir parçası olan ve göz çevresinin şekillenmesini destekleyen uygulama cilt tipine bağlı olarak 2 yıl boyunca kullanılabilir. Uygulamanın ardından bölgenin dış etkenlere karşı korunması ve direk güneş ışığına maruz kalınmaması önerilir.

Merkezimizde yapılan her uygulama kişiye özel olarak planlanır. Lokal anestezik kremler eşliğinde kolay bir şekilde tamamlanan kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında iş ve sosyal yaşantıya eş zamanlı olarak devam edilebilir. Kısa süre içinde son derece çarpıcı bir görünüm kazanmayı sağlayan çizgiler, gözlere irilik kazandırmakla kalmaz kirpiklerin de daha hacimli görünmesini sağlar.

Uygulama öncesinde göz çevresi dezenfekte edilir ve varsa makyaj kalıntıları temizlenir. Genel olarak tercih edilen renkler siyah ya da kahverengi olmakla birlikte farklı seçenekler de denenebilir. Göz çevresi makyajının kalıcı olmasını sağlayan uygulama özellikle sabah saatlerinde hızlı bir hazırlık süreci yaşayanlar için hayat kurtaran değere sahiptir.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Kalıcı Eyeliner Uygulaması Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin kalıcı eyeliner uygulaması süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »