Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Kaş Kontür

Kaş Kontür

Kadınların hayatı kolaylaştıran özelliklere sahip kalıcı makyaj uygulamaları arasında en çok bilinen ve kullanılanı kaş kontür işlemidir. Kliniğimizde uzman ellerde tamamlanan işlemler sonrasında yüz şeklinde etkili değişiklikler yaşanır. Yüz ve çevresinin şekillendirilmesinde özel steril iğneler yardımıyla hayata geçirilen uygulamaların, mutlaka konusunda uzman ve tecrübeli ellerde tamamlanması gerekir.
Halk arasında dövme ile karıştırılan kalıcı makyaj tekniğinde deri katmanlarının derinlerine inilmez. Bu uygulamaların asıl amacı mevcut kusurların kapanması ve istenen güzelliğin ön plana çıkmasıdır. Bir takım tekniklerle yüzdeki belli hatların daha belirgin olması sağlanabilir. Şekilsiz, seyrek ya da belirgin olmayan kaşlar için ideal bir çözüm olan kontür işlemiyle, iki taraf arasındaki şekil farklılıkları da ortadan kaldırılabilir.

Günlük hayatın yoğun temposu içinde her zaman bakımlı ve enerjik görünmek isteyenlerin tercih ettiği kalıcı uygulamalar, özellikle kendine ve makyaj yapmaya uzun zaman ayıramayacaklar için de kurtarıcı niteliğindedir. Kaş kontür işlemi boyunca sadece bir batma hissi oluşurken kişiden kişiye değişen ağrı eşiğine göre hafif bir acı hissedilebilir. Bu sorunun ortadan kalkması için uygulama başında bölgeye anestezik kremler sürülür.

Kişinin cilt tipi ve nem yoğunluğuna göre değişen işlem süresi, ihtiyaca göre değişebilir. Yarı kalıcı şekilde tanımlanan bu işlemde kullanılan boyalar zaman içinde etkinliğini kaybeder. Etkileri kişiden kişiye değişmekle birlikte en az 1 yıl süren microblading, belli aralıklarla yenilenerek kullanım süresi uzatılabilir.

Kullanıcının memnuniyetine göre rötuş işlemleri esnasında ufak değişiklikler hayata geçirilebilir. Zamanla ilk etkisini yitiren bu nedenle yenilenmeye ihtiyaç duyulan kaş kontür uygulaması bu özelliğiyle zaman içinde değişen zevklere ve trendlere uygun olarak güncellenebilir. Güzellik merkezimizde yapılan kalıcı makyaj uygulamaları, eğitimli ve konusunda uzman kişiler tarafından tamamlanır.

Son derece doğal bir görünüme sahip uygulamalar aynı zamanda başarılı bir çalışmanın sonucudur. Yüze en çok yakışacak ve doğal görünüm sağlayacak uygulama için öncesinde yapılacak karşılıklı fikir alışverişi etkili bir görünüm kazanmak isteyenler için son derece önemlidir. Uygulamanın sonrasında bölgeye 2 gün boyunca su değdirilmemesi gerekirken sosyal yaşam kaldığı yerden devam edebilir.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Kaş Kontür Uygulaması Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin kaş kontür uygulaması süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »