Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Lazer Epilasyon Uygulamaları

İstenmeyen tüylerden kurtulmak istemez misiniz? Geçmiş dönemlerde istenmeyen tüylerden ağda, tıraş ev elektroliz yöntemleri ile kurtulmaya çalışılırken günümüzde epilasyon uygulamaları popüler olmuştur. Teknolojinin gelişmesi ile beraber her alanda görülen ilerlemeler epilasyon alanında da kendini göstermiştir.

Vazgeçilmez bir konfor sunan epilasyon uygulamaları, vücudunuzdaki tüylerden kurtulmanın ağrısız ve bilimsel bir yolunu sunmaktadır. Vücudun hemen her bölgesinde meydana gelen tüyler, dermal uzantılar olarak adlandırılır.

Güvenilir ve Pratik Epilasyon Uygulamaları

Vücudun her bölgesine rahatlıkla uygulanan epilasyon uygulamaları, en kısa sürede ve en az ağrı ile istemediğiniz tüylerinizden güvenilir ve etkili bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Cilt dokusuna herhangi bir zarar vermeyen epilasyon ile kıl kökleri ısı yöntemiyle yok edilmektedir. Kılın yeniden oluşmasına engel olan epilasyon uygulamalarımız uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Her cilt tipine ve ten rengine uygulanan epilasyonda bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekir.

Özellikle koyu ten rengine sahip olan kişilerde daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Açık tenli kişilerde de aynı başarıyı elde etmek için en doğru cihazın ve işlemin uygulanması gerekir. Bu konuda ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Epilasyon işlemlerimiz hem erkeklere hem de bayanlara başarı ile uygulanmaktadır. Epilasyon denildiği zaman yalnızca kadınlara uygulanan bir işlem olduğu düşünülür. Ancak yoğun kıllarından rahatsız olan erkeklere de uygulanmaktadır.

MERKEZİMİZDE UYGULANAN EPİLASYON YÖNTEMLERİ

BUZ LAZER EPİLASYON

#

İĞNELİ LAZER EPİLASYON

#
Sizi aramamızı ister misiniz?

Select Language »