Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer

Kadınların en büyük sorunlarından biri istenmeyen tüylerdir. Tüyler nedeni ile istedikleri kıyafetleri giyemeyen, deniz ya da havuza giremeyen kadınlar, bu tüylerden kurtulmak için jilet ya da ağda gibi cildi tahriş eden yöntemleri kullanmaktadır. Bu yöntemler kılları tam olarak almadığı gibi daha fazla tüy çıkmasına da neden olurlar.

Teknolojik gelişmeler sayesinde bu alanda da ciddi gelişmeler yaşanmış ve buz lazer yöntemi geliştirilmiştir. Son dönemlerde bayanların yeni gözdesi olan bu yöntem ile tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. İşinin ehli uzmanlar tarafından uygulanan işlem sayesinde hayallerini kurduğunuz pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Müşteri odaklı hizmet veren güzellik merkezimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için her geçen gün kendini ve hizmetlerini yenilemektedir. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren buz lazer işlemimiz sayesinde istenmeyen tüylere kalıcı çözüm sağlıyoruz. Bu konuda bize ve ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Lazer ile epilasyon uygulamasının yeni nesil teknolojisi olarak adlandırılan buz lazer işlemi ile acısız ve hızlı bir şekilde tüylerinizden kurtulabileceksiniz. Ayrıca seans süreleri de yarı yarıya kısalarak saatlerce beklemeniz önlendi.

Buz lazer yönteminin en büyük avantajlarının başında, işlemin kısa sürmesi gelmektedir. Normal epilasyon yöntemleri yaklaşık olarak 90 dakika sürerken, buz lazer sistemimiz ile ortalama olarak 35 dakikada tüm vücudunuza işlem uygulanmaktadır.

Tüylerden kurtularak gösterişli ve bakımlı bir vücuda kavuşmanın en pratik yolu olan bu sistemimiz ile acı duymadan konforlu bir epilasyon geçireceksiniz. En ince ve en açık tüylerde bile etkili olan bu yeni epilasyon sistemimizi her mevsim uygulayabiliyoruz.

Eskiden uygulanan lazer epilasyonlar özellikle koyu tenli kişilerde daha etkili olmaktaydı. Ancak buz lazer epilasyon işleminde kişinin ten renginin ve kıl yapısının hiçbir önemi yoktur. Her ciltte ve tende aynı yüksek başarı elde edilmektedir.

Kişinin tüy yapısına göre değişmekle beraber ortalama 3 – 5 seansta istenen pürüzsüz cilde kavuşulabilmektedir. En hassas bölgelerde bile acı duymadan konforlu bir epilasyon geçirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek ayrıcalıklı hizmetlerimizden ekonomik fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Buz Lazer Uygulama Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin buz lazer uygulama süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »