Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

İğneli Lazer Epilasyon

İğneli Epilasyon

Bayanların ortak sorunlarından biri olan istenmeyen tüyler özellikle hormonal bozukluğu olan kişilerde daha sık görülmektedir. Kişinin vücut yapısına göre tüylerin oranı değişmektedir. Tüylerinden kurtulmak isteyen bayanlar, jilet ya da ağda gibi yöntemler kullanırlar. Ancak bu yöntemler cilt yapısında tahribata yol açarak alerjik durumlara neden olabilir.

Nureste Güzellik ve Estetik Merkezi olarak sizlere eskimeyen iğneli epilasyon hizmetlerimizi öneriyoruz. Lazer epilasyon işlemlerinin sonuç vermediği durumlarda son derece etkili olan bu yöntemimiz ile kısa tüyleriniz veda edebilirsiniz.

Epilasyon işlemlerinde en çok merak edilen konulardan biri de, işlemlerin acı verip vermemesidir. Diğer epilasyon yöntemlerinde az da olsa acı hissi duyulmaktadır. Herkesin acı eşiği farklı olduğu için duyulan acı hissi kişiye göre değişebilir. Ancak iğneli epilasyon yönteminde işlemler doğru bir şekilde yapıldığı zaman acı hissi yaşanmamaktadır. Bu konuda merkezimize güvenebilirsiniz.

İstanbul’da en çok tercih edilen güzellik merkezi olarak alanında uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize son teknolojik hizmetler sunuyoruz. İstenmeyen tüyler için kalıcı ve ağrısız çözümler sunarak iğneli epilasyon işlemlerini başarı ile uyguluyoruz. Kişilere özel olarak planladığımız seanslarımız ile pürüzsüz bir cilde kavuşabileceksiniz.

Bizlere güvenen bütün müşterilerimizin güvenlerini boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Yıllardır kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz ve başarısından emin olduğumuz kadromuz ile daima yanınızdayız.

İğneli epilasyonu uygulayacağımız bölge öncelikle bol su ile yıkanarak temizlenir. % 70’i geçmeyen alkol ile tampon yapılır ve bir frekans ile işlemler tamamlanır. Uygulama esnasında kullanılacak olan iğneler tamamen steril olarak hazırlanır ve daha önce başka kişilerde kullanılmayan iğneler tercih edilir.

Deriye paralel bir şekilde sokulan iğne, kıl köküne geldikten sonra elektrik akımı verilir. Elektrik akımı yeterli düzeyde verildikten sonra elektrik akımı kesilerek kıl kökü kontrol edilir. Kıl kökünde hedeflenen tahribat sağlandıktan sonra kıl kökü kendiliğinde düşer. Kişideki kıl yoğunluğun göre tedavinin süresinde değişiklik yaşanabilir.

İşlem sonrasında deride hafif kızarıklıklar görülebilir. Tamamen hatasız geçen operasyon sonrasında kısa sürede bu kızarıklıklardan da kurtulursunuz. Kulak, alın ve kaş bölgesi dışındaki tüylü alanlara uygulanan iğneli epilasyon hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste İğneli Lazer Epilasyon Uygulamaları Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin iğneli lazer epilasyon uygulamaları süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »