Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Medikal Estetik Uygulamaları

Genetik faktörler, ilerleyen yaş ve diğer etkenler nedeni ile meydana gelen estetik problemlerin tedavisi için çeşitli yöntemler geliştirilmiştir. Teknolojik gelişmeler ile sağlık alanında da ilerlemeler yaşanmıştır. Estetik problemleri tedavi edebilmek için ameliyatlar dışında medikal estetik uygulamaları yapılmaktadır. Hem sağlıklı hem de güzel görünmek amacı ile gerçekleştirilen bu uygulamaların uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.  Bu konuda güzellik merkezimize ve uzmanlarımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Profesyonel Medikal Estetik Uygulamaları

Çeşitli nedenler ile estetik sorunlar yaşıyorsanız artık üzülmenize gerek yok. Yaşadığınız problemlerin çözümünde kullandığımız medikal estetik uygulamaları arasında botoks, kök hücre tedavisi, dolgu, gözaltı ışık dolgusu, dudak kalınlaştırma gibi işlemler yer almaktadır. Başarılı ellerde yapılan bu işlemlerden son derece memnun kalacaksınız.

Yüksek kalite standartlarımız ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile siz değerli müşterilerimize olağanüstü değere sahip hizmetler sunuyoruz. Genel anesteziye gerek kalmadan yapılan medikal estetik uygulamaları esnasında herhangi bir kesi işlemi de uygulanmaz. Bazen tek başına kullanılan bu işlemler bazen cerrahi estetik ile beraber uygulanır. Vücudunuzda meydana gelen kırışıklık, asimetri ve leke gibi birçok sorununuzdan kurtulmak için bizi arayabilirsiniz. Son dönemlerin popüler olan medikal estetik uygulamaları ile sizlerde hayaliniz kurduğunuz görünüme kavuşabilirsiniz.

MERKEZİMİZDE UYGULANAN MEDİKAL ESTETİK UYGULAMALARI

Sizi aramamızı ister misiniz?

Select Language »