Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Dolgu Uygulamaları

Dolgu Uygulamaları

Yaşın ilerlemesi ve diğer etkenler nedeni ile cilt yapısında yaşlanma belirtileri görülmeye başlar. Son dönemlerin trendi haline gelen dolgu uygulaması ile kırışıklıklar ve izler yok edilmektedir. Estetik cerrahi kategorisinde ameliyatsız işlemler arasında en çok uygulanan işlem cilt dolgusudur. Birçok alanda uygulanan bu işlem ile hayalini kurduğunuz cilt yapısına kavuşabilirsiniz.

Yaşlanma Derdine Son

Bayanların en büyük sıkıntılarından biri de yaşlanma belirtileridir. Bu belirtiler herkeste farklı zamanlarda görülmektedir. Yaşın ilerlemesi ile beraber cildin esnekliğini kaybetmesi sarkmalara ve kırışıklıklara neden olur.

Uyguladığımız işlemin temel amacı, cildin herhangi bir bölgesinde hacim sorunu var ise bu sorunun giderilmesi ve o bölgenin hacim bakımından düzeltilmesidir. Dudakların kalınlaştırılması, kırışıklıkların düzeltilmesi, burundaki yüksekliklerin giderilmesi, yanakların daha belirgin hale getirilmesi, şakaklardaki çöküklüğün düzeltilmesi ve çene genişletilmesi gibi işlemlerde dolgu uygulaması yapılır. Özellikle hyalünorik asit içeren dolgularda farklı türler görülmektedir.

Yüze hacim veren ve kırışıklıkların giderilmesinde etkili olan dolgu uygulamamız ile artık yaşlanma belirtileri nedeni ile psikolojinizi bozmanıza gerek kalmayacak. Cildin kaybettiği esnekliğin yerine getirilmesini sağlıyoruz. Kullandığımız hyalünorik asit sayesinde daha gergin bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt dolgusu uygulamalarımızın kalıcılık süresi ortalama olarak 12 aydır. Ancak işlemlerin düzenli olarak tekrarlanması ile beraber bu süre daha da uzar. Akışkan bir yapıya sahip olan yüz dolguları, çok hızlı bir şekilde cilt altına yerleşirler. Bu sayede de etkisini hemen gösterir. Kişinin mimik hareketlerine uyum sağlayarak doğal bir görünüm kazandırır.

İşlem öncesinde anestezi etkisi olan kremler kullanıyoruz. Bu sayede acı ya da ağrı hissetmenizin önüne geçiyoruz. FDA onaylı olan dolgular tamamen güvenilirdir. İşlemde kullanılan hyalünorik asidin su tutma etkisi ile 2 – 3 gün süren ödem oluşabilir. Ancak bu durum herkeste görülen geçici bir etkidir.

Yeni nesil estetik uygulamalarının başında gelen yüz dolgusu işlemi, cildin hacim kaybettiği yerlere etki ederek o bölgelerin yeniden hacim kazanmasına yardımcı olur. Bu sayede derinin yukarıya doğru gerilmesini ve kalkmasını sağlayarak çukur alanların diğer bölgeler ile olan seviye farkını engeller. Sizlerde yaşlılık belirtilerinden ya da diğer cilt sorunlarından şikâyetçi iseniz uzman ekibimizi arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Dolgu Uygulamaları Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin dolgu uygulaması süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »