Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Saç Prp Uygulamaları

Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin en büyük sorunlarının başında saç dökülmesi ve seyrelmesi gelmektedir. Bazen genetik bazen hormonal ve bazen de yanlış ürün kullanımı nedeni ile meydana gelen saç dökülmesi sorunu kişinin psikolojisini olumsuz yönde etkiler. İlaç tedavileri uygulansa da etkili ve kalıcı bir sonuç sağlamaz.

Saçların fizyolojik olarak zayıf düşmesi ve zamanla incelmesi gibi sorunlar için son dönemlerde saç PRP tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber bizler de hizmetlerimizi teknolojiye uyarladık ve doku yenilenmesi anlamına gelen PRP yöntemini en iyi şekilde uygulamaya başladık.

Saç PRP Yöntemi İle Hayallerinizdeki Saçlara Kavuşabilirsiniz

Birçok farklı neden ile saçlarda meydana gelen dökülmenin azaltılması ve zayıflayan saç köklerinin yeniden güçlendirilmesi için uyguladığımız tedavi yöntemine saç PRP denir. Cilt yenileme ve kırışıklık gibi sorunlarda da uygulanan PRP yöntemi, özellikle saçlarda uygulandığında büyük başarı elde edilmektedir.

Alanında uzman olan ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin saç dökülme sorunlarını kökten çözüyoruz. Saç PRP tedavisinde hastalarımızın kendi kanı ile saç köklerini gençleştirerek güçlendiriyoruz. Saç köklerindeki hücrelerin kendisini yenilemesi durduğu zaman saç kökleri zayıflar. Uyguladığımız yöntem ile saç köklerindeki hücrelerin kendisini yenilemesine devam etmesini sağlıyoruz.

PRP işlemi ile kişinin vücudundan az bir miktar kan alıyoruz. Alınan kanı özel bir işlemden geçirerek plazmasından ayrıştırıyoruz. Daha sonra enjeksiyon yolu ile saç köklerine yeniden veriyoruz ve kanın pıhtılaşmasını sağlıyoruz. Yenilenen kanın içeriğinde bulunan plateletler büyüme faktörü içererek saç köklerinin kısa sürede iyileşmesini sağlar.

Normal şartlarda günde 100 – 150 tel saç dökülmesi doğaldır. Ancak bu sayı artar ise sorun ciddiye alınarak tedavi için adım atılmalıdır. Böyle bir sorun yaşadığınızda kliniğimize gelerek saç analizi yaptırmanızı öneriyoruz.

Uzmanlar tarafından uygulanması gereken PRP yönteminde son derece başarılıyız. Deneyimli ekibimiz ile herhangi bir iz kalmadan saçlarınızın canlanmasını ve yenilenmesini sağlıyoruz. Hem kadın hem de erkeklere rahatlıkla uygulanan işlemler öncesinde anestezi solüsyonu kullanıldığı için herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. İşlem esnasında kişinin kendi kanı kullanıldığı için yan etki ya da alerjik bir durum da görülmez. Sizlerde saç dökülmesi ve incelmesi sorunundan şikâyetçiyseniz bizi istediğiniz zaman arayarak teknolojik tedavi yöntemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Saç Prp Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin saç prp uygulaması süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »