Fevzipaşa Caddesi, No:27, Kat:4, Fatih, İstanbul

Selülit Bakımı

Selülit Bakımı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Vücutta oluşan portakal kabuğu görüntüsüne sahip olan yapının kaybolması için yapılan işleme selülit bakımı denir. Yapılan her işlem sonrasında rahatsız eden görüntü azalarak kaybolmaya devam eder. Bölgesel olarak uygulanan işlemler sonrasında da kişinin kendisini daha iyi ve mutlu hissetmesi sağlanır.

Selülit bakımları, tamamen çözüme yönelik yapılan uygulamalardır. Öncelikle vücutta selülit oluşmuş olan bölgeler tespit edilerek, kişiye uygun olan en ideal program oluşturulur. Daha sonra oluşturulan programa göre, elle veya makine desteğiyle işlemler gerçekleştirilir. Bu bakım için genellikle paket programlar uygulanır ve kişinin daha iyi sonuç alabilmesi için bazı konulara dikkat etmesi tavsiye edilir. Bu konulardan en önemlisi beslenme şeklidir. Kişi beslenme düzenine dikkat ettiği takdirde, yapılan selülit bakımı çok daha iyi sonuç verir. Kimi zaman selülit bakımları tek başına yapılabildiği gibi, kimi zaman da destekleyici ikinci bir bakıma ihtiyaç olabilir. Bu tespit ancak kişiyle yüz yüze görüşme sonrasında yapılabilmektedir.

Selülit bakımları, vücuttaki çukurlaşmış görüntüye sahip olan bölgelerin daha pürüzsüz ve gergin görünmesi için yapılan işlemlerdir. Böyle bir görüntü sağlanabilmesi için birden fazla seçenek mevcuttur. Ancak tam olarak karar verilebilmesi ve en doğru tespitin yapılabilmesi için uygulama yapılacak olan kişinin vücudundaki selülitli bölgeyi görmek, sonrasında uzman kişiler tarafından karar verilmesi gerekir. Ağrısız ve acısız olan selülit bakımı, oluşturulan programa göre farklı sürelerde tamamlanabilmektedir. Genel olarak ortalama 30 – 60 dakika aralığında işlemlerin tamamlandığı söylenebilir. Yapılan işlemler sonrasında ilk uygulamadan itibaren vücuttaki değişiklikler fark edilmeye başlanır. Yaz ve kış aylarında rahatlıkla yapılabilen işlemler sayesinde, sorun yaşamadan ya da işlemlere ara vermeden programa devam etmek mümkündür.

Böylelikle her mevsim formda bir vücut görüntüsüne kavuşmak veya sahip konusudur. İşinde uzman profesyonel kişiler tarafından yapılan bakımlarda alınan sonuçlar her zaman memnun edicidir. Bu nedenle yapılacak işlemlerle ilgili tüm sorulara cevap alınabilmesi önemlidir. Uygulama yapılan kişinin memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiği bilinciyle uzmanlar tarafından işlemler yapılır ve profesyonel hizmet kalitesinden asla ödün verilmez.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Nureste Selülit Bakımı Uygulamaları Değişimlerini İnceleyin

Nureste Estetik & Güzelik merkezimizi tercih etmiş üyelerimizin selülit bakımı uygulamaları süreçlerini ve uygulama yorumlarını inceleyin.

Select Language »